Real English Club

Rozmluvte se a začněte rozumět hovorové angličtině!

Jste členy klubu? Přihlaste se vpravo nahoře.

První český online klub pro angličtináře, ve kterém se věnujeme porozumění a mluvení.

Posloucháte kdykoliv
  • Čekají na vás jazykové videolekce, rozhovory s rodilým mluvčím a zábavné mp3 nahrávky s angličtinou, které můžete poslouchat kdykoliv a kdekoliv.
Šetříte čas
  • Vše jako na stříbrném podnose. Ke každé nahrávce máte k dispozici text, překlad a slovíčka v chytré aplikaci, abyste neztráceli čas a učení byla brnkačka.
Mluvíte
  • Budete konverzovat, sledovat živá vysílání a získáte profesionální vedení a jazykový koučink se zkušenou lektorkou, abyste hravě překonali jakoukoliv překážku.
Stále se zlepšujete
  • Pomohu vám každý den překonat sama sebe, a ukážu vám, jak se učit angličtinu efektivně a s radostí a vytrvat.

V Real English Clubu studuje angličtinu 400+ členů.
Přidejte se taky!

Petra Šolcová | Englishka

✔ lektorka angličtiny, němčiny a češtiny pro cizince (20 let praxe), tlumočnice angličtiny a němčiny se zaměřením na obchod, polyglotka a Neurolanguage Coach®

✔ autorka jazykového webu Englishka; v minulosti zakladatelka a ředitelka regionální jazykové školy (2004–2015)

✔ VŠ studium: anglická filologie (Mgr.), učitelství anglického jazyka pro SŠ (Mgr.), překladatelství – tlumočnictví: angličtina, němčina (Bc.); dále Evropský kurz konferenčního tlumočení: angličtina, němčina, čeština (FF UK), Juridikum pro překladatele a tlumočníky: angličtina (PF UK) aj.

✔ zahraniční stáže na univerzitách v Irsku, Rakousku, Německu a Francii; dále pobyty v Belgii (evropské instituce), Anglii, USA, aj.